Jeśli Atletico wylosuje Chelsea, Courtois nie zagra

W półfinałach Ligi Mistrzów nie ma już słabych drużyn. Atletico Madryt może mieć jednak poważny kłopot, jeśli trafi na Chelsea Londyn. W takim wypadku w ekipie z Madrytu nie wystąpi bramkarz Thibaut Courtois, który jest wypożyczony z... Chelsea i zapis w umowie nie pozwala mu na występ przeciwko "The Blues".

We wtorek i środę poznaliśmy wszystkich półfinalistów Ligi Mistrzów. Oprócz Atletico i Chelsea w najlepszej czwórce zostały Bayern Monachium i Real Madryt.

Reklama

Po awansie Atletico do półfinału w mediach pojawiła się informacja, o której do tej pory się nie mówiło. Bramkarz "Rojiblancos" Thibaut Courtois, który od trzech lat jest na wypożyczeniu z Chelsea, ma zapis w umowie, który nie daje mu możliwości gry przeciwko zespołowi Jose Mourinha.

Jak podają brytyjskie media, Atletico musiałoby zapłacić Chelsea 8 mln funtów, by Courtois mógł zagrać w ewentualnych półfinałach przeciwko "The Blues".

Władze Atletico już poinformowały, że klubu nie stać na takie prezenty dla Chelsea i w meczach przeciwko "The Blues", jeśli do nich dojdzie, Courtois nie zagra.

Losowanie półfinałów Ligi Mistrzów odbędzie się w piątek w południe w Nyonie.

Dowiedz się więcej na temat: Thibaut Courtois | Atletico Madryt | Chelsea Londyn | Liga Mistrzów

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama