Liga Mistrzów: Cristiano Ronaldo wyrównał rekord Messiego

Cristiano Ronaldo zdobył jedną z bramek w ćwierćfinałowym meczu piłkarskiej Ligi Mistrzów, w którym Real Madryt pokonał Borussię Dortmund 3-0. To jego 14. trafienie w obecnej edycji. Portugalczyk tym samym wyrównał rekord Lionela Messiego z sezonu 2011/12.

Ronaldo golem uświetnił swój setny występ w Lidze Mistrzów.

Gwiazdor Realu na listę strzelców wpisał się w 57. minucie, ogrywając bramkarza i ustalając wynik spotkania.

Portugalczyk z powodu, niegroźnej jak poinformowano, kontuzji kolana opuścił boisko w 80. minucie.

W środowy wieczór Borussia Dortmund, bez pauzującego za kartki Roberta Lewandowskiego, uległa w Madrycie Realowi 0-3 w pierwszym meczu 1/4 finału Ligi Mistrzów.

W innym meczu piłkarze Paris Saint Germain pokonali u siebie Chelsea 3-1.

Liga Mistrzów: wyniki, strzelcy, terminarz

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cristiano Ronaldo | Liga Mistrzów | Real Madryt | Borussia Dortmund