Anderlecht Bruksela - Waasland-Beveren 3-0. Gol Łukasza Teodorczyka

Łukasz Teodorczyk strzelił gola w starciu z Waasland-Beveren, a jego Anderlecht wygrał 3-0. Wszystkie bramki padły w pierwszej części spotkania.

Jupiler Pro League - sprawdź wyniki, strzelców, tabelę

Łukasz Teodorczyk w czwartek wystąpił w meczu Ligi Europejskiej, ale nie spisał się najlepiej i po godzinie został zdjęty z boiska.

W niedzielę przeciwko Waasland-Beveren wyszedł podrażniony i prawdopodobnie chciał zmazać plamę za ostatni występ.

Od początku był aktywny. W 38. minucie dostał podanie z drugiej linii i w starciu z obrońcą gości wykorzystał siłę fizyczną, przepchnął się i był sam na sam z bramkarzem. Strzelił sprytnie, zewnętrzną częścią stopy, a jego drużyna prowadziła 2-0.

Jeszcze przed przerwą na 3-0 podwyższył obrońca Kara Mbodji. Pierwzszego gola strzelił natomiast Massimo Bruno.

Reprezentant Polski w tym spotkaniu zaprezentował się dobrze, ale również zszedł z boiska po niespełna godzinie.

Gol w spotkaniu z Waasland-Beveren jest 20. trafieniem Teodorczyka w tym sezonie. Polak jest liderem klasyfikacji strzelców, a drugiego Jelle Vossena wyprzedza o pięć bramek.

Anderlecht - Waasland-Beveren 3-0 -> zobacz raport

Dowiedz się więcej na temat: Anderlecht Bruksela | Łukasz Teodorczyk