Arturo Vidal: Messi jest najlepszym piłkarzem w historii

- Leo Messi jest najlepszym piłkarzem w historii futbolu. Cieszę się, że będę mógł dzielić z nim jedną szatnię - wyznał w rozmowie z kanałem Barca TV nowy piłkarz Barcelony Arturo Vidal. Chilijczyk trafił na Camp Nou z Bayernu Monachium.

Stolicę Bawarii na stolicę Katalonii Vidal zamienił za 18 milionów euro. Chilijczyk ma być kolejnym silnym punktem środka pola mistrza Hiszpanii. Przez wiele tygodni Bayern próbował dobić targu z szefami Interu, ale w ostatniej chwili do gry włączyła się FC Barcelona.

Reklama

- Nigdy nie byłem na Camp Nou. Nie mogłem na nim zagrać. Gdy wszedłem na murawę pierwszy raz, poczułem coś niesamowitego. Chciałbym zostać doceniony przez kibiców. Chcę, by sezon już się rozpoczął. Pokazać wszystkim, skąd pochodzę. Na sukces zapracowałem na murawie i jestem z tego dumny, bo przeciwności losu było wiele. W dzieciństwie mieszkałem w niebezpiecznej okolicy. Brakowało pieniędzy, bym mógł jeździć na treningi i mieć w czym grać - mówił Vidal w rozmowie z klubową telewizją.

- Leo Messi jest najlepszym piłkarzem w historii. Cenię go za to kim jest i jak gra. Bardzo się cieszę, że będę mógł dzielić z nim szatnię - dodał Chilijczyk, który w Barcelonie ma być naturalnym następcą Paulinho, który wrócił do chińskiego Guangzhou Evergrande.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje