Chańko w Stomilu

Były piłkarz Widzewa - Jacek Chańko - będzie ponownie grał w Stomilu Olsztyn, w którym udało mu się wcześniej wybić.

Z zawodnikiem w Łodzi rozwiązano umowę przed rozpoczęciem tego sezonu. Chańko długo trenował z Lechem Poznań, ale ostatecznie w tym klubie nie zagrał. Później nie mógł sobie znaleźć klubu, więc ostatecznie, na kilka dni przed zakończeniem okresu transferowego, zdecydował się przyjąć ofertę ze swojego byłego klubu.

Reklama

Chańko jest wychowankiem Jagiellonii Białystok. Potem trafił do Stomilu, gdzie grając wypromował się i wyjechał do Niemiec. Tak jednak, w barwach

Werderu Brema, nie zrobił kariery.

Powrót do Polski był dużym szokiem, okazało się bowiem, że po wyprawie do Niemiec nie może sobie już wywalczyć miejsca w składzie polskiego pierwszoligowca (Pogoń, Widzew). Teraz będzie występował w drugoligowym Stomilu...

Sławomir Gula już ostatnie dni trenuje z rezerwami Widzewa, już wkrótce zawodnik wyjeżdża do USA, gdzie będzie występował w klubie Major League Soccer - New Jersey Metro Stars. Piłkarz wylatuje z Polski 9 września.

Tymczasem, drugi wieloletni piłkarz Widzewa, który wraz z Gulą trenował ostatnio w rezerwach - Zbigniew Wyciszkiewicz również wreszcie znalazł sobie klub. Popularny "Wycisz" będzie grał w drugoligowej Piotrcovii.

Tomasz Andrzejewski

Dowiedz się więcej na temat: Stomil

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje