Coentrao w Realu? Benfica stanowczo zaprzecza

Hiszpańskie media podały informację, że obrońca Fabio Coentrao jest już jedną nogą w Realu Madryt. Klub Portugalczyka Benfica Lizbona stanowczo temu zaprzecza.

Portugalski klub wydał oświadczenie na swojej stronie internetowej w związku z prasowymi spekulacjami na temat transferu Coentrao do Realu.

Reklama

"Fabio Coentrao jest zawodnikiem Benfiki Lizbona. Nie ma żadnej umowy z Realem Madryt, jak podają niektóre media powołując się oczywiście na anonimowe źródła. Klauzula odstępnego zapisana w kontrakcie piłkarza wynosi 30 milionów euro i wszyscy doskonale o tym wiedzą" - czytamy w oświadczeniu.

Oficjalne stanowisko Benfiki jest odpowiedzią na pojawiające się od pewnego czasu informacje w prasie hiszpańskiej, że negocjacje transferowe z Realem dobiegły końca i w najbliższych dniach ma to zostać podane do publicznej wiadomości.

23-letni lewy obrońca jest jednym z najbardziej pożądanych piłkarzy na rynku transferowym. Gdyby przeszedł do Realu, to dołączyłby do kolegów z reprezentacji Portugalii: Cristiano Ronaldo, Ricardo Carvalho i Pepe. Sam Coentrao przyznał, że opuściłby Benfikę tylko dla Jose Mourinho. "The Special One" od roku jest trenerem"Królewskich".

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje