Copa America: Brazylia - Haiti 7-1, Ekwador - Peru 2-2

Po bezbramkowym remisie z Ekwadorem, reprezentacja Brazylii w drugim spotkaniu na Copa America w USA rozgromiła 7-1 Haiti.

Copa America: wyniki, tabele, strzelcy, terminarz!

W drugim meczu grupy B Ekwador zremisował 2-2 z Peru.

Brazylijczycy wskoczyli na pierwsze miejsce w tabeli, ale wyprzedzają Peru tylko lepszym bilansem bramkowym. 13 czerwca oba zespoły zmierzą się w walce o pierwsze miejsce w grupie.

Tymczasem w nocy w Orlando "Canarinhos" rozprawili się z reprezentacją Haiti 7-1.

Już po pierwszej połowie było 3-0, a dwie bramki zdobył Philippe Coutinho. Ten sam piłkarz w 90. minucie ustalił wynik meczu na 7-1 kompletując hat-tricka.

Do siatki Haitańczyków trafiali jeszcze: Renato Augusto (dwa razy), Gabriel i Lucas Lima.

Honorową bramkę dla rywali zdobył James Marcelin.

W drugim spotkaniu tej grupy Ekwador zremisował w Glendale 2-2 z Peru. Peruwiańczycy po 13 minutach prowadzili już 2-0, ale nie zdołali wygrać tego meczu.

Na gole Christiana Cuevy i Edisona Floresa odpowiedzieli: Enner Valencia i po przerwie Miler Bolanos.

Dziś w nocy czasu polskiego zostaną rozegrane mecze grupy C - Urugwaj zagra z Wenezuelą, a Meksyk z Jamajką.

Dowiedz się więcej na temat: reprezentacja Brazylii | Philippe Coutinho | Copa America