Czesny: Rozważam powrót do Widzewa

Coraz więcej mówi się na temat powrotu do Widzewa byłego prezesa tego klubu, a ostatnio szefa Piotrcovii - Mirosława Czesnego.

Jego powrotu domaga się przede wszystkim trener Franciszek Smuda, który od tego uzależnia pozostanie w łódzkim klubie. - Na kolanach przyjmę do Widzewa Mirosława Czesnego. Kiedy on był w klubie, to wszystkie sprawy finansowe były poukładane - stwierdził Smuda.

Reklama

Prezes Czesny potwierdził, że dostał ofertę powrotu: - Na razie jeszcze nie jestem w Widzewie, ale przyznaję, że taką propozycję otrzymałem i poważnie rozważam powrót - powiedział prezes Czesny dla Widzew.pl. - Do Widzewa mam ogromny sentyment i jestem gotów w każdej chwili wrócić, ale pod warunkiem, że koncepcja prowadzenia klubu będzie korzystna dla Widzewa, a to nie zawsze pokrywa się z interesem udziałowców.

Czesny podkreślił, że na temat powrotu rozmawia tylko z prezesem Andrzejem Pawelcem. - To jedyny z udziałowców, który jest dla mnie partnerem do rozmowy - stwierdził. - Nawet w piątek jestem umówiony na spotkanie z panem Pawelcem. Decyzję musimy podjąć jak najszybciej, bo przed nami ogrom pracy. Trzeba załatwić transfery, obóz przygotowawczy, zamknąć budżet - dodał.

W gazetach pojawiły się również informacje o tym, że wraz z prezesem Czesnym na Piłsudskiego może przyjść Antoni Ptak. Biznesmen ze Rzgowa już przed sezonem interesował się Widzewem. Wtedy chciał zostać głównym udziałowcem, jednak rozmowy z obecnymi udziałowcami na temat emisji nowych akcji zakończyły się fiaskiem.

Teraz Ptak chce spróbować jeszcze raz wejść do Widzewa. - Ale tym razem nie jako udziałowiec, tylko jako sponsor - zaznaczył Czesny. - Pana Ptaka interesują tylko i wyłącznie układy czysto reklamowe. Skoro zależy mu na reklamie, to namówiłem go do współpracy z Widzewem - dodał. Według gazet, Ptak zaproponował wstępnie przekazywanie na klub 160 tysięcy złotych miesięcznie.

Dowiedz się więcej na temat: ptak | Franciszek Smuda | powrót

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje