Dwie bramki Gajtkowskiego w sparingu Lecha

Dziś o godzinie 11.00 piłkarze Lecha Poznań rozegrali mecz kontrolny z Duklą Bańska Bystrzyca. Klub ten na co dzień występuje w drugiej lidze słowackiej.

Mecz zakończył się zwycięstwem Lechitów 2:0. Pierwsza bramka spotkania padła w 18. minucie po ładnej dwójkowej akcji, którą przeprowadzili Goliński i Ślusarski. Przed polem karnym piłkę otrzymał Gajtkowski i uderzeniem z 20 metrów w samo okienko nie dał szans bramkarzowi.

Kolejna bramka padła w 40. minucie spotkania. Ślusarski zagrał piłkę w pole karne do Gajtkowskiego, a ten w pełnym biegu uderzył na bramkę Dukli i Lech prowadził już 2:0.

Druga połowa nie była już tak efektowna w wykonaniu Lecha i Poznaniakom nie udało się podwyższyć rezultatu.

Lech Poznań - Dukla Bańska Bystrzyca 2:0

Bramki: Gajtkowski 18, 40

Składy:

- I połowa: Tyrajski - Lewandowski, Kaliszan, Wójcik, Rott - Klatt, Goliński, Jacek, Remień - Ślusarski, Gajtkowski

- II połowa: Luncik - Kryger, Bosacki, Cikas, Poledica - Madej, Jacek, Piskuła, Stachowiak - Czereszewski, Reiss

Dowiedz się więcej na temat: Bańska Bystrzyca | bystrzyca | bramka | Lech Poznań | mecz | bramki