El. MŚ: Albania - Macedonia 2-1

Albania pokonała 2-1 Macedonię w dwudniowym meczu grupy G eliminacji MŚ 2018. Przerwane wczoraj z powodu ulewy spotkanie dokończono dzisiaj.

Rozpoczęty w poniedziałek w Szkodrze mecz został przerwany przez tureckiego arbitra Huseyina Goceka w 77. minucie przy stanie 1-1 z powodu ulewnego deszczu.

Dokończenie spotkania wyznaczono na dziś na godzinę 14.

Wczoraj gospodarze objęli prowadzenie w 9. minucie po bramce Armando Sadiku. Wyrównał w 51. minucie Ezgjan Alioski.

Finaliści ostatniego Euro, Albańczycy, zadali decydujący cios już dzisiaj, w 89. minucie meczu trafił były piłkarz Jagiellonii Białystok, Bekim Balaj.

Liderem grupy G jest Hiszpania, która w poniedziałek rozgromiła 8-0 Liechtenstein. W innym spotkaniu tej grupy Izrael przegrał 1-3 z Włochami.

Albania - Macedonia 2-1. Raport meczowy

Sprawdź sytuację w grupie G eliminacji MŚ!

Dowiedz się więcej na temat: reprezentacja Albanii | Bekim Balaj | eliminacje MŚ 2018