Giuliano był na rozmowach w Legii

Legia Warszawa nie zwróciła się do Widzewa Łódź z ofertą transferu żadnego z łódzkich piłkarzy. Nie oznacza to jednak, że nie dojdzie do żadnego z transferów o których mówi się od kilku dni.

Patryk Rachwał, namówiony przez Andrzeja Grajewskiego, złożył wniosek do PZPN o rozwiązanie kontraktu z winy klubu. Grajewski zaproponował jego usługi stołecznemu klubowi. Widzew łatwo może przerwać tą transakcję wypłacając piłkarzowi zaległe pieniądze.

Reklama

Również z inicjatywy Grajewskiego do Legii może trafić Marinho Giuliano. W tym wypadku już rozpoczęły się pewne działania.

Brazylijczyk w poniedziałek pojawił się w siedzibie stołecznego klubu i rozmawiał z dyrektorem sportowym Januszem Olędzkim, co Legia potwierdziła na swojej internetowej stronie. Zdaniem Grajewskiego, mimo ważnego kontraktu Giuliano (podobnie jak Rachwał) będzie mógł odejść za darmo.

Mało prawdopodobny jest natomiast transfer do Legii napastnika Piotra Włodarczyka. Nie oznacza to jednak, że piłkarz na pewno zostanie w Widzewie, ale ma on kilka lepszych ofert, m.in. z klubów francuskich i niemieckich.

Dowiedz się więcej na temat: Legia Warszawa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje