Hat trick Ewy Pajor w Bundeslidze

Znakomity występ Ewy Pajor w Bundesidze. 21-letnia reprezentantka Polski ustrzeliła hat tricka w wyjazdowym meczu z SGS Esssen. Wolfsburg wygrał 5-0.

Obrończynie tytułu długo nie mogły sforsować defensywy drużyny z Essen. Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy rezultat. Worek z golami otworzył się w drugiej połowie. Największy w tym udział miała Polka, która trzykrotnie pokonała bramkarkę gospodyń.

Pierwszą bramkę Pajor zdobyła w 60. minucie, gdy popisała się sprytnym strzałem głową z ostrego kąta. Następnie, w 73. minucie, wymanewrowała defensywę i podwyższyła prowadzenie. Hat tricka uzbierała kwadrans przed końcem. Trzeci gol Polki ustalił wynik meczu. Oprócz niej dla Wolfsburga trafiły również Pernille Harder i Nilla Fischer.

Po dwóch rozegranych kolejkach reprezentantka Polski ma w dorobku cztery gole. Na inaugurację sezonu trafiła przeciwko 1.FFC Frankfurt. Wolfsburg ma komplet punktów.

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Pajor