Janas: Cieszę się z pięknych bramek

Wynik jest bardzo dobry. W grze było troszkę chaosu, ale to był zupełnie nowy zespół, próbowaliśmy nowych zawodników - powiedział Paweł Janas na pomeczowej konferencji prasowej.

Cieszę się z postawy młodego Burkhardta, który nieźle sobie radził oraz z postawy Mirek Szymkowiaka, który po dłuższej przerwie powrócił po reprezentacji. Myślę, że z tych zawodników w przyszłości będziemy mieli pociechę - dodał.

Reklama

- Cieszę się z dwóch pięknych bramek, które strzelili Szymkowiak i Kosowski. Dziękuję całemu zespołowi za walkę w tym meczu jak i spotkaniu z Węgrami. Podnieśliśmy się po tym remisie i myślę, że chłopakom należą się wielkie słowa uznania. Taktycznie zagraliśmy lepiej w meczu z Węgrami, ale nie strzeliliśmy tam bramek. Tu był inny przeciwnik i stąd więcej improwizacji w naszych poczynaniach - powiedział selekcjoner reprezentacji Polski.

- Mieliśmy do czynienia z wielką polską drużyną, która zagrała bardzo dobry mecz i strzeliła piękne bramki, zwłaszcza dwie pierwsze. - komplementował polski zespoł trener gości, Gianpaolo Mazza. - Z postawy mojego zespołu jestem zadowolony, zagraliśmy w sposób bardzo uporządkowany.

- Pięć goli różnicy to normalna sprawa ze względu na różnicę klas pomiędzy Polską a San Marino. Zagraliśmy bardzo fair play, żaden z moich zawodników nie dostał żółtej kartki - powiedział Mazza.

Andrzej Łukaszewicz, Ostowiec

Dowiedz się więcej na temat: Paweł Janas

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje