Jose Mourinho: Paul Pogba może być tylko lepszy

Paul Pogba wróci do szatni Manchesteru United z podniesioną głową jako mistrz świata. Wobec tego faktu duże oczekiwania ma menedżer "Czerwonych Diabłów" Jose Mourinho, który liczy, że Francuz wyciągnie wnioski ze swojego występu na rosyjskim mundialu.

Aktualnie Manchester United przebywa na przedsezonowym tournee po Stanach Zjednoczonych. Jose Mourinho ma nadzieję, że Paul Pogba, który wróci do klubu jako nowy mistrz świata, przełoży formę z reprezentacji na występy w klubie. W minionym sezonie portugalski szkoleniowiec nie był do końca zadowolony z postawy pomocnika, dlatego często sadzał go na ławce rezerwowych. Doświadczenie zdobyte w ekipie "Trójkolorowych" w trakcie rosyjskiego mundialu powinno jednak zaprocentować.

Reklama

- Zdobycie mistrzostwa świata może być tylko pozytywną sprawą. Postrzegam to jedynie w ten sposób. To fantastyczne i znakomite, ponieważ wielu świetnych piłkarzy nigdy nie miało szansy wygrać - powiedział "The Special One" podczas konferencji prasowej w Los Angeles.

- Myślę, że Paul w reprezentacji ma znakomitą grupę zawodników wokół siebie, dlatego może być tylko lepszy. Liczę, że zrozumie, dlaczego był tak dobry na mundialu - dodał w swoim stylu Mourinho.

Aktualnie Paul Pogba przebywa na zasłużonych wakacjach. 25-letni zawodnik znakomicie zaprezentował się na mistrzostwach świata, rządząc w środku pola reprezentacji Francji. W finale na Łużnikach strzelił jednego gola Chorwatom, a "Les Bleus" wygrali 4-2 i po raz drugi sięgnęli po puchar świata.

fira

Dowiedz się więcej na temat: Manchester United | Paul Pogba | Jose Mourinho

Reklama

Reklama

Reklama