Kibicuj przed telewizorem

Piątkowy mecz Zagłębia Lubin z Cracovią (godz. 19.40), sobotnie spotkanie Wisły Kraków z Górnikiem Łęczna (19.40) oraz niedzielny pojedynek Pogoni Szczecin z warszawską Legią (18.40) - to mecze, które w 1. kolejce rundy jesiennej zaprezentuje na żywo Canal + Sport.

Rozpoczynający się sezon będzie ostatnim rokiem obowiązywania obecnej umowy pomiędzy Canal + Polska a PZPN na wyłączność do pokazywania ligowej piłki.

Reklama

Fani ekstraklasy przyzwyczaili się już do wysokiego poziomu prezentowania spotkań i ich dobrej oprawy na antenie tej stacji. Nie inaczej będzie w tym sezonie. - Będziemy pokazywali po trzy mecze na żywo z każdej weekendowej kolejki - powiedział INTERIA.PL Michał Wiliński, sekretarz redakcji Canal + Polska. - Kibice zobaczą także wszystkie pozostałe pozycje, do których się przyzwyczaili. Będzie magazyn Liga + oraz Liga + Ekstra, a w niej oczywiście kontrowersje.

Nie usłyszymy wszystkich ekspertów, którzy w ubiegłym sezonie pomagali przybliżać wydarzenia z boisk. - Niektórzy z nich odeszli nam do pracy. Tak jest w przypadku Michała Probierza i Mirosława Dragana - dodał Wiliński. - Pracujemy cały czas nad nowymi, ale na razie nie chciałbym zdradzać szczegółów, by nie zapeszać.

Dowiedz się więcej na temat: mecze

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje