Kluivert nie chce odchodzić z Barcelony

Holenderski napastnik Patrick Kluivert być może będzie musiał opuścić Camp Nou. Powodem tego jest powrót do zespołu szkoleniowca Louisa van Gaala.

Kluivert rozumie postępowanie swojego rodaka, który mysli o wystawieniu Kluiverta na listę transferową, by dzięki sprzedaży tego i kilku innych piłkarzy zgromadzić środki na nowy zaciąg Barcelony.

Reklama

Na swojej stronie internetowej Kluivert twierdzi jednak, że nie jest zainteresowany odejściem z Barcy. - W tym momencie mojej sportowej kariery najlepszym dla mnie rozwiązaniem jest pozostanie na Camp Nou ? wyjaśnił piłkarz.

Holenderski napastnik przejmuje się tym, że w momencie przybycia do Barcy van Gaala on będzie z reprezentacją Holandii w Ameryce, co uniemożliwi mu bezpośrednią rozmowę z van Gaalem. - Chciałbym wiedzieć co jest prawdę, jeśli chodzi o mój ewentualny transfer z Barcy. Muszę jednak cierpliwie poczekać na powrót do klubu ? stwierdził piłkarz.

Inna sprawa, że Kluivert nie otrzymał jeszcze żadnej oficjalnej informacji na temat swojego transferu, ale media hiszpańskie nie ustają w rozważaniach na temat przymusowego odejścia Kluiverta z Camp Nou.

Dowiedz się więcej na temat: powrót | napastnik | Camp Nou

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje