Kowalczyk: Okuce dziękujemy!

- Legia w tym sezonie była najsłabszym zespołem od 1992 roku - skrytykował w "Przeglądzie Sportowym" postawę "wojskowych" Wojciech Kowalczyk.

- Legia nie tylko nie wygrywała, ale nie miała żadnego stylu. W tak renomowanym klubie jest tylko jeden reprezentant - kończący karierę Jacek Zieliński. Reszta obrony mu zupełnie nie dorównuje. Niektórzy, jak Marek Jóźwiak, powinni zająć się już czymś innym niż grą w Legii. Lepiej, żeby napisali książkę niż robili takie prezenty jak w meczu z Ruchem - ocenił Kowalczyk.

Reklama

- Trzeba uderzyć pięścią w stół i rozpocząć porządki, bo inaczej w przyszłym sezonie przyjdzie bronić się przed spadkiem. Zostać w klubi powinni tylko: Boruc, Svtilica, Saganowski, Surma, Jarzębowski i Zieliński. No, może jeszcze Vukovic. Na pewno trzeba jednak zmienić trenera. Okuka zrobił dużo dobrego, ale jego czas już minął. Na jego miejsce potrzeba mocnego człowieka z zewnątrz.

- Legia to taki polski Real. Trzeba nawet się zapożyczać, ale ściągać najlepszych piłkarzy. Szymkowiaka i Głowackiego z Wisły, Zająca, Milę i Niedzielana z Groclinu. Jednym słowem szaleć! - rozmarzył się Wojciech Kowalczyk, który w przyszłym sezonie najprawdopodobniej występował będzie w lidze cypryjskiej.

INTERIA.PL/Przegląd Sportowy
Dowiedz się więcej na temat: Legia Warszawa | Kowalczyk | Wojciech Kowalczyk

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje