KSZO rozpoczyna przygotowania do sezonu

W piątek i w poniedziałek piłkarze KSZO Ostrowiec przejdą badania wydolnościowo-sprawnościowe w Warszawie. Po turnieju piłki halowej w Staszowie (11 styczeń) zespół wyjedzie na pierwsze, dziesięciodniowe zgrupowanie do Dębicy (15 styczeń).

Nadal nie wiadomo, gdzie odbędzie się drugie zgrupowanie ? w planach były Węgry, jednak z powodu pokrycia się terminu rezerwacji ośrodka z planującą tam pobyt drużyną Dospelu Katowice, możliwa jest zmiana bądź to miejscowości, bądź też terminu wyjazdu.

Reklama

Nadal nie jest jasna sprawa odejścia z KSZO Arkadiusza Bilskiego. Zawodnik utrzymuje, że podpisał półtoraroczny kontrakt z III-ligowym Kolporterem/Koroną Kielce, ale związany jest jeszcze półroczną umową z KSZO. PZPN wprawdzie ma przyjąć uchwałę pozwalającą na wcześniejszą zmianę przynależności klubowej, ale nie jest pewne, czy będzie ona miała moc prawną w stosunku do zaistniałej sytuacji.

Ofertę z Kielc odrzucił za to Tomasz Żelazowski, który nie jest na dzień dzisiejszy zainteresowany reprezentowaniem barw kieleckiego trzecioligowca. Działacze Kolportera/Korony złożyli także propozycję Piotrowi Stokowcowi, ale z powodu zbyt dużej różnicy w kwestiach finansowych do transferu raczej nie dojdzie.

Tomasz Stefanowicz

Dowiedz się więcej na temat: zgrupowanie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje