Kto odejdzie z Widzewa?

Od zakończenia sezonu w Widzewie Łódź sporo mówi się o tym, kto wzmocni drużynę. Wśród kandydatów wymienia się m.in. Marcina Zająca, Marka Zająca, Ibrahima Sundaya, Rafała Kaczamrczyka, Olgierda Moskalewicza, Rafała Grzelaka, Sergio Batatę, Bartosza Ławę itd.

Mniej mówi się o tym, kto Widzew opuści, a niestety wygląda na to, że lista ta może być równie liczna.

Reklama

Widzew opuścił na razie jeden zawodnik ? Marcin Ludwikowski. Z powodu zaległości PZPN rozwiązał jego kontrakt z winy klubu. Taki sam wniosek złożył Damian Seweryn. Gdyby na tym się skończyło, to ich stratę można by jeszcze przeboleć. Wszystko jednak wskazuje na to, że to może nie być ostatni taki wniosek. Jak informuje "Gazeta Wyborcza" śladem dwóch poprzednich poszedł także Patryk Rachwał. Kapitan młodzieżowej reprezentacji Polski ostatnio znakomicie się prezentował i skupił na siebie uwagę kilku klubów, które chętnie by go widziały w swoim składzie. Mówi się o Legii Warszawa i Wiśle Kraków. Jeśli PZPN rozwiąże jego kontrakt to może on odejść za darmo do innego klubu.

Problem jest także z obcokrajowcami, którzy żalą się, że nie mają pieniędzy na bilety lotnicze do kraju. Wprawdzie wszyscy zawodnicy dostali pieniądze przed meczem z Wisłą, ale obcokrajowcy mają także w kontrakcie zapisane pieniądze na powrót do kraju i te pieniądze teraz walczą. Niemal pewne jest, że Widzew opuści Miodrag Andjelković. Po tym jak zawodnik został eksmitowany z mieszkania zapowiedział, że po sezonie pakuje się i wyjeżdża z Polski. W tym jednak przypadku nikt tego piłkarza nie będzie raczej zatrzymywał. Andjelković ma bowiem najwyższy kontakt w drużynie, a zdecydowanie nie spełnia pokładanych w nim nadziei. Wystarczy tylko powiedzieć, że napastnik zdobył ledwie jedną bramkę w całym sezonie, a wiosną był głównie kontuzjowany lub obrażony...

Dowiedz się więcej na temat: Widzew

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje