Lech - Aluminium 5:1 w sparingu

Przygotowująca się do rundy jesiennej piłkarskiej ekstraklasy jedenastka Lecha Poznań pokonała Aluminium Konin 5:1 (2:1) meczu sparingowym.

Na stadionie Sparty w Szamotułach zjawiło się około tysiąca kibiców, aby obejrzeć to spotkanie.

Lech rozpoczął od mocnego uderzenia, bo już po kilku minutach po podaniu Golińskiego Bugaj zdobył pierwszą bramkę. Później Aluminium stworzyło kilka groźnych akcji, ale to poznaniacy strzelili drugą bramkę. Z rzutu wolnego strzelał Goliński i po błędzie Brzostowskiego piłka wpadła do siatki. Tuż przed przerwą bramkę kontaktową zdobył Wojciechowski. Po przerwie gole zdobywali tylko lechici: jedną Michalski i dwie Nawrocik. Ponadto w drugiej połowie na boisku pojawiło się dwóch testowanych zawodników z Jugosławii. Na prawym skrzydle zagrał Igor Popovic, a na środku ataku Nemania Babowic.

Lech Poznań - Aluminium Konin 5:1 (2:1)

Bramki: Bugaj, Goliński, Michalski, Nawrocik 2 - Wojciechowski.

Skład Lecha: Tyrajski - Michalski, Mowlik, Wójcik - Matlak, Miklosik, Jacek, Remień - Przysiuda, Goliński, Bugaj.

Na zmiany wchodzili: Szmatuła, Drajer, Bekas, Lewandowski, Popovic, Ślusarski, Babovic, Nawrocik.

Dowiedz się więcej na temat: Goliński | bugaj | Konin | Lech Poznań | Aluminium