Lech - KSZO, opinie trenerów

Trenerzy obu drużyn podkreślili po meczu wspaniałą atmosferę na trybunach. Opiekun Lecha Bogusław Baniak podziękował kibicom za doping i podkreślił obronę karnego przez Tyrajskiego, która wpłynęła na przebieg meczu.

Janusz Batugowski: Gratuluje Lechowi zwycięstwa. Dziękuje kibicom Lecha Poznań za doping dla KSZO Ostrowiec. Przegraliśmy mecz, który powinniśmywygrać. Jeżeli Jarek Popiela zdobyłby bramkę z rzutu karnego, to ten meczmiałby zupełnie inny przebieg. Ale trudno, stało się jak się stało. Dlatego

Reklama

Lech wygrał, bo strzelił dwie bramki więcej i w efekcie był lepszym zespołem.

Bogusław Baniak: Nie wiem czy przyczyną był Jarek Popiela, ale wiedziałem że gdzieś to frycowe pierwszoligowe zapłacimy. Nasze gapiostwo pokazało nam"witamy w ekstraklasie". 3 minuta, rzut karny - dziękuję Tyrajskiemu za ten karny. To co się stało po karnym, to jest to do czego dążymy. Tak grać ma Lech przez większość spotkania. Zagraliśmy 30 minut presingu i to wystarczyło, na zdobycie w bardzo krótkim czasie dwóch bramek, a trzecia wisiała w powietrzu. Przepraszam kibiców, ze nie strzeliliśmy więcej bramek. Dobra, wyrafinowana gra Krygera, Bosackiego i Tyrajskiego nie pozwoliła nautratę bramki. Po tym meczu jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem, ponieważ Kolejorz ruszył ze stacji Poznań, a gdzie się zatrzyma ja po prostu nie wiem. Trzeba pamiętać o wielkiej roli kibiców w tym spotkaniu. Ich wspaniałydoping powodował otwieranie się skrzydeł naszym piłkarzom i za to imserdecznie dziękuje.

Dowiedz się więcej na temat: Bogusław | doping

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje