Maciej Nuckowski piłkarzem Lecha Poznań

Maciej Nuckowski, były zawodnik Groclinu Grodzisk Wlkp., podpisał dziś kontrakt z Lechem Poznań. Tym samym wzmocniona została linia ataku Kolejorza.

Nuckowski jest wychowankiem Zawiszy Bydgoszcz. Zanim trafił do Lech grał w Zagłębiu Lubin i Groclinie Grodzisk. Z powodu kontuzji "Nucek" nie pojawiał się ostatnio na ligowych boiskach. Od operacji więzadeł krzyżowych minęło już jednak osiem miesięcy i zawodnik jest już gotów do gry. Nowy nabytek Lecha raczej nie zadebiutuje podczas sobotniego meczu z Wisłą Płock. - Po meczu z Wisłą mamy dwa tygodnie przerwy na mecz Reprezentacji i wtedy będziemy mieli czas na wkomponowanie Nuckowskiego do zespołu. Myślę, że będzie gotowy już na mecz z Widzewem Łódź - mówi trener Baniak.

Reklama

Sam zawodnik mówi: - Jestem chyba piłkarzem troszeczkę zapomnianym, bo na przeszkodzie stanęła mi kontuzja. Wierze ,że mam to już za sobą. Przechodziłem ośmiomiesięczną rehabilitację. W okresie przygotowawczym pracowałem z trenerem lekkoatletyki. Cieszę się, że trener nie wywiera presji, że to ja mam być zbawieniem Lecha. Oczywiście będę się starał grać jak najlepiej. Bardzo się cieszę, że będę grał w Lechu, klubie z tradycjami. Ja pochodzę z Bydgoszczy i zawsze tym najbliższym klubem lepszym od Zawiszy, był Lech. Miałem to szczęście zadebiutować na boisku, właśnie w meczu z Lechem, prawie równo 10 lat temu. Zawsze chce pracować z ludźmi do których mam zaufanie, przede wszystkim do trenera, który powinien być autorytetem. Widzę, że tu jest taka szansa, że to co się robi ma sens.

Dowiedz się więcej na temat: pilkarze | zawodnik | Grodzisk | Lech Poznań

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje