ManU ma w składzie Cristiano...

Piłkarze Manchesteru United wygrali na Old Trafford z Fulham 2:0 (1:0) w poniedziałkowym meczu 15. kolejki angielskiej Premiership. Trzy punkty zapewnił ManU Cristiano Ronaldo - strzelec obu goli.

Dzięki tej wygranej "Czerwone Diabły" awansowały na pozycję wicelidera. Podopieczni Alexa Fergusona tracą do przodującego Arsenalu Londyn trzy "oczka".

Cristiano Ronaldo już w 10. minucie znalazł sposób na bramkarza gości. Po pięknym uderzeniu Portugalczyka w górny róg bramki, Antii Niemi musiał wyciągać piłkę z siatki po raz pierwszy.

Na drugą bramkę kibice ManU musieli czekać do 58. minuty. W roli głównej znów wystąpił Cristiano Ronaldo. Jednak największą pracę wykonał John O'Shea. Irlandczyk dośrodkował precyzyjnie z lewej strony boiska. Najwyżej w polu karnym wyskoczył Cristiano Ronaldo i strzałem głową z 7 metrów zmusił bramkarza Fulham do kapitulacji po raz drugi.

Bramki gospodarzy strzegł Edwin van der Sar. Tomasz Kuszczak musiał zadowolić się rolą rezerwowego.

Wyniki 15. kolejki Premiership

Dowiedz się więcej na temat: kolejka | Old Trafford | Premiership | Cristiano Ronaldo