Mascherano ma już dość Chin?

Javier Mascherano w styczniu dołączył do Hebei China Fortune, ale według doniesień dziennika ”Diario Sport” piłkarz już myśli o zmianie pracodawcy. Środkowy obrońca lub defensywny pomocnik chciałby kontynuować karierę w River Plate.

Odejście Mascherano do Chin nie było wielkim zaskoczeniem. Szkoleniowiec Barcelony Ernesto Valverde nie stawiał na Argentyńczyka, który dodatkowo miał problemy z kontuzjami. Gdy pojawiła się oferta z Hebei China Fortune zawodnik otrzymał zgodę na zmianę pracodawcy.

Reklama

Mascherano rozegrał do tej pory sześć spotkań w chińskiej Super League, ale nie jest szczęśliwy w Państwie Środka. Według ”Diario Sport” argentyński obrońca poinformował swojego agenta, by rozpoczął negocjacje z River Plate.

Kontrakt piłkarza z Hebei China Fortune obowiązuje do czerwca 2020 roku, ale znalazła się w nim klauzula zezwalająca na rozwiązanie umowy na początku 2019 r. Tym samym zawodnik musi uzbroić się w cierpliwość i wytrzymać w obecnym klubie jeszcze ponad siedem miesięcy.

33-letni Mascherano jest wychowankiem River Plate, z którego w 2005 roku przeniósł się do Corinthians. Następnie występował w West Hamie United, Liverpoolu i w końcu dołączył do Barcelony.

po

Dowiedz się więcej na temat: Javier Mascherano

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje