Okuka: Na tytuł nie mamy już szans

- Legia będzie walczyć o miejsce gwarantujące udział w rozgrywkach Pucharu UEFA. Na tytuł mistrzowski nie mamy już szans - powiedział "Życiu Warszawy" szkoleniowiec Legii Dragomir Okuka.

Mistrzowie Polski ostatecznie przegrzebali szansę na obronę tytułu, przegrywając w Wielką Sobotę w Wodzisławiu z Odrą 1:2.

Reklama

- Brakuje nam tego, co prezentuje Odra, ambicji, woli walki, determinacji i entuzjazmu. Zachęcałem moich piłkarzy do lepszej gry, ale nic z tego nie wyszło - ocenił sytuację drużyny Okuka. - Poza tym klasowa drużyna, jaką jest Legia, nie może tracić dwóch goli w końcówce pierwszej połowy. Mecz z Odrą pokazał, że nie grają nazwiska, a zespół. Legioniści są zbiorem indywidualności, nie tworzą drużyny.

Trener ekipy z Łazienkowskiej wskazuje, na brak możliwości manewru ze swojej strony.- Zespół potrzebuje świeżej krwi. Ale na to potrzebne są duże pieniądze, a tych w Legii na razie nie ma - stwierdził trener, który wydaje się być pogodzony z tym, iż zostanie głównym winowajcą niepowodzeń Legii w tym sezonie.

- Sukcesy, zwycięstwa są zasługą piłkarzy, a porażki trenerów. Czyż nie tak jest w futbolu? - zapytał retorycznie Okuka.

INTERIA.PL/Życie Warszawy
Dowiedz się więcej na temat: Legia Warszawa

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje