Początek ruchów kadrowych w Pogoni

- Od poniedziałku treningi z zespołem piłkarzy Pogoni podjęli wyrzuceni latem z drużyny wychowankowie: Mariusz Misiura, Arkadiusz Mysona i Michał Godras.

Na łamach dzisiejszego "Głosu Szczecińskiego" trener Jerzy Wyrobek twierdzi, że mogą oni mieć papiery na grę w ekstraklasie.

Reklama

- Jeszcze za wcześnie na w pełni obiektywną ich ocenę - twierdzi trener - W

środę graliśmy wewnętrzny sparing, w którym uczestniczyła ta trójka. Wypadli nieźle, do końca rundy będą z nami trenować. We wtorek rozegramy jeszcze jedną grę kontrolną po której będzie można coś więcej powiedzieć. Zawsze jednak twierdziłem i twierdzę, że każdej drużynie potrzebni są piłkarze miejscowi lub z najbliższej okolicy. Oczywiście zespół trzeba wzmacniać piłkarzami z zewnątrz, ale "swoi" przyczyniają się do cementowania zespołu.

Wspomniany sparing zakończył się zwycięstwem 3:1 drużyny w której grali Mysona, Misiura i Godras.

Przygotowania Pogoni do rundy wiosennej rozpoczną się w poniedziałek 6 stycznia. Na pewno przyjedzie na nie Jerzy Wyrobek. Nie wiadomo jednak jeszcze w jakim charakterze... - Jeszcze się waham. Wszystko zależy od rozmów z działaczami Pogoni. Muszę poznać ich stanowisko i pogląd na przyszłość drużyny - powiedział Wyrobek.

Ernest Antos, Szczecin

Dowiedz się więcej na temat: Mysona

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje