Podgrzewana płyta na Legii

Grzegorz Zawistowski z ramienia Zarządu Mienia Polikwidacyjnego, organizatora przetargu na instalację podgrzewanej płyty boiska na stadionie Legii, poinformował Klub o wynikach przetargu - poinformowali działacze Legii na swojej stronie.

Komisja przetargowa wybrała do realizacji ofertę złożoną przez firmę Swietelski. Firma ma na swoim koncie instalację podgrzewanych płyt na stadionach Wisły Kraków i Groclinu Grodzisk Wielkopolski oraz wiele zakończonych inwestycji w Niemczech i Europie Zachodniej.

Reklama

Rozpoczęcie prac na stadionie Legii planowane jest na 8 września, a zakończenie na 28 września. Oznacza to najprawdopodobniej, że w przyszłym tygodniu ? po upłynięciu okresu odwoławczego od decyzji Komisji przetargowej ? Klub wystąpi do PZPN o przesunięcie terminu rozegrania meczu ligowego z Górnikiem Zabrze na październik bieżącego roku.

Planowany termin instalacji podgrzewanej płyty boiska nie będzie miał natomiast wpływu na termin i miejsce meczu rewanżowego z Austria Wiedeń w Pucharze UEFA, który odbędzie się w dniu 30 września.

legia.net
Dowiedz się więcej na temat: klub | boiska | Legia Warszawa

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje