Pogoń w Mrzeżynie

Wczoraj po południu piłkarze Pogoni Szczecin wyjechali na swój pierwszy (i prawdopodobnie jedyny) obóz przygotowawczy przed zbliżającą się wielkimi krokami rundą wiosenną.

W ogłoszonej przez trenerów 24-osobowej kadrze na to zgrupowanie, zabrakło niestety miejsca dla dwóch obecnie najlepszych naszych piłkarzy, a mianowicie Radosława Bilińskiego i Rafała Pawlaka.

Reklama

Wszystko to przez brak porozumienia w kwestiach finansowych pomiędzy wymienionymi, a prezesem klubu. Trenerzy i działacze mają jednak wciąż nadzieję, że piłkarze ci dołączą jeszcze do zespołu. Warunek jest jeden - Prezes Gondor musi się dogadać z obydwoma graczami.

Do Mrzeżyna nie pojechali też wyróżniający się zawodnicy drużyny rezerwowej Marcin Całko i Adam Celeban, którzy jak widać nie przekonali do siebie szkoleniowców pierwszego zespołu. Nie ma też, niestety, Roberta Gajdy, który wywarł najkorzystniejsze wrażenie spośród wszystkich testowanych dotychczas zawodników.

Pojawił się za to w Mrzeżynie Robert Sikorski (fot. z prawej), który jesienią jako piłkarz Odry Chojna był postrachem czwartoligowych bramkarzy. Sikorskiego powinni dobrze pamiętać kibice naszego klubu, bo przecież jeszcze nie tak dawno zawodnik ten reprezentował i to z niezłym nawet skutkiem, granatowo ? bordowe barwy. Było to dokładnie w dwóch ostatnich sezonach poprzedzających "erę Bekdasa".

Oto jak wygląda aktualna kadra Portowców przebywająca w Mrzeżynie, która po przyjeździe Sikorskiego liczy dokładnie 25 zawodników.

Bramkarze: Sławomir Olszewski, Przemysław Norko, Tomasz Michałowicz, Rafał Rogowski.

Obrońcy: Adam Więckowski, Bartosz Springer, Łukasz Wójcik, Admir Adżem, Tomasz Wydmuszek, Jarosław Chwastek.

Pomocnicy: Łukasz Żebrowski, Tomasz Radziwon, Michał Kotula, Mariusz Misiura, Grzegorz Matlak, Dariusz Szubert, Bednarek, Bartosz Partyka, Michał Godras.

Napastnicy: Tomasz Kułkiewicz, Piotr Kluzek, Wegier, Daniel Makowski, Dawid Kamrowski, Robert Sikorski.

Dowiedz się więcej na temat: Mrzeżyno

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje