Polska kolonia w Salonikach?

Czy aż trzech polskich piłkarzy występować będzie w greckim PAOK-u Saloniki? Do Mariusza Kukiełki, który podpisał kontrakt kilka tygodni temu dołączyć mieli Radosław Majdan i Marek Koźmiński.

Czy aż trzech polskich piłkarzy występować będzie w greckim PAOK-u Saloniki? Do Mariusza Kukiełki, który podpisał kontrakt kilka tygodni temu dołączyć mieli Radosław Majdan i Marek Koźmiński.

Reklama

Sprawa nie jest jednak do końca wyjaśniona. Majdan już trenował w greckim klubie, gdy jednak o odstępne upomniała się Pogoń Szczecin - wrócił do Polski. Obecnie jednak wznowiono rozmowy w sprawie jego przenosin do Grecji.

Jeszcze bardziej skomplikowanie wygląda sytuacja Marka Koźmińskiego. Piłkarz już w poniedziałek wsiadł do podstawionego przez Greków samolotu i wyleciał do Salonik. Wysiadł jednak we... Wiedniu.

Jak twierdzi piłkarz, w samolocie zorientował się, że w dostarczonych dokumentach Gracy nie zapewnili gwarancji bankowych dla kwot kontraktowych. A dla Marka Koźmińskiego to warunek podstawowy. W tej sytuacji zdecydował się przerwać podróż. Być może do rozmów strony powrócą, jednak goni je czas, gdyż okres transferowy w Grecji kończy sięw najbliższy poniedziałek.

Dowiedz się więcej na temat: Radek Majdan | saloniki | Majdan | Kolonia | Marek Koźmiński

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama