Prezes Bekdas rozmawiał z piłkarzami Pogoni Szczecin

W miniony weekend prezes szczecińskiej Pogoni, Turek Sabri Bekdas spotkał się z piłkarzami tego klubu, by porozmawiać o kwestiach finansowych, czyli o długach wobec futbolistów.

Ostateczne decyzje w kwestii spłaty piłkarzy jednak nie zapadły, chociaż rozmowy toczyły się ponoć w konstruktywnym tonie. Nie zmienia to jednak faktu, że piłkarze, jak sami twierdzą, nie wyjadą w czwartek na obóz przygotowawczy i turniej Antalya Cup do Turcji, jeśli nie padną konkrety, co do zwrotu należności klubu wobec zawodników Pogoni.

Reklama

Mimo to prezes Bekdas uważa, że piłkarze i tak pojadą do Turcji, bo będzie to dla nich doskonała forma promocji poprzez silnie obsadzony turniej, w którym zagra m. in. Galatasaray Stambuł. Bekdasa martwi natomiast niskie, jak to określa, morale zespołu, który jego zdaniem powinien normalnie przygotowywać formę do gier wiosennych w ekstraklasie bez względu na obecne problemy finansowe klubu.

Bekdas stanowczo twierdzi, że na razie nie ma zamiaru dofinansowywać spółki, zanim władze miejskie Szczecina nie przekażą mu spornych terenów ze słynnymi już działkami pracowniczymi, znajdującymi się wokół stadionu Pogoni.

Dowiedz się więcej na temat: pilkarze | Szczecin

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama