Przed meczem Polska - Walia

Już tylko kilka godzin dzieli kibiców od trzeciego eliminacyjnego meczu do mistrzostw świata 2002, pomiędzy reprezentacjami Polski i Walii. Spotkanie to, które odbędzie się na stadionie Wojska Polskiego w Warszawie cieszy się ogromnym zainteresowaniem kibiców.

W Warszawie zrobiło się zimno i pochmurno. Wieje zimny i mocny wiatr. Miejmy nadzieję, że podczas meczu będzie gorąca atmosfera.

Reklama

Piłkarze przybędą na stadion warszawskiej Legii na około godzinę przed meczem. Po wczorajszym popołudniowym treningu wszyscy zawodnicy desygnowani na ten mecz byli zdolni do gry. Nawet Andrzej Juskowiak, który ucierpiał w spotkaniu z Białorusią jest już gotowy do gry. Kibice i dziennikarze poznają wyjściową jedenastkę na godzinę przed spotkaniem. Piłkarze już wiedzą, którzy z nich wybiegną o godzinie 20 na boisko przy Łazienkowskiej. W meczu z Walią na pewno nie zagra Marek Koźmiński, który po kontuzji, nie zdążył przygotować się do tego spotkania. Pan Marek przesyła serdeczne pozdrowienia wszystkim użytkownikom portalu www.interia.pl.

Z Warszawy Andrzej Łukaszewicz INTERIA.PL

Posłuchaj

Dowiedz się więcej na temat: Warszawa | Walia

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje