"Skandaliczna decyzja PZPN"

Decyzja Wydziału Dyscypliny PZPN przyznająca walkower Odrze Wodzisław w meczu z GKS Katowice wywołała sporo kontrowersji. Zwłaszcza w zespołach zagrożonych grą w barażach o utrzymanie w Idea Ekstraklasie.

"Przegląd Sportowy" zamieścił opinie najbardziej zainteresowanych.

Reklama

Zbigniew Koźmiński (prezes Górnika Zabrze) - Wolałbym, żeby wszystko rozstrzygnęło się na boisku, ale nie rozumiem obaw drużyn z dołu tabeli. Przecież Odra nie potrafiła sobie poradzić grając przeciwko ósemce katowiczan.

Antoni Ptak (właściciel Pogoni Szczecin) - Nasza sytuacja się skomplikowała. Musimy teraz zremisować z Cracovią. Nie możemy dopuścić do tego, by o wszystkim decydował ostatni mecz z Odrą.

Czesław Michniewicz (trener Lecha Poznań) - PZPN podjął skandaliczną decyzję. Teraz może się okazać, że o naszym być albo nie być zadecyduje ostatni mecz z Polonią.

Jan Raniecki (właściciel Polonii Warszawa) - PZPN i Odra uatrakcyjniły finisz rozgrywek, ale to oznacza triumf kolesiostwa. Dziwi mnie, że w tak trudnym momencie, gdy afery korupcyjne wychodzą jedna po drugiej, na Miodowej podejmuje się taką decyzję.

Drażen Besek (trener Zagłębia Lubin) - Mnie nie interesuje ani Odra, ani decyzja PZPN. Skupiam się na Zagłębiu, które musi teraz wygrać z Amiką. Jeśli to zrobimy utniemy wszelkie dywagacje.

Dowiedz się więcej na temat: Odra | PZPN

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje