Stanisław Wróbel nadal trenuje w Katowicach

Ze Stanisławem Wróblem wszyscy w Dospelu zdążyli się już pożegnać, a zawodnik ku zaskoczeniu wielu obserwatorów, w wyśmienitym nastroju zjawił się na Bukowej na pierwszym treningu.

Wprawdzie teoretycznie jest on zawodnikiem Górnika Zabrze, ale na razie nie przeszkadza mu to w treningach w katowickim klubie.

Reklama

Wróbel rok temu został wypożyczony do Katowic z Górnika i zgodnie z przepisami PZPN, aby nadal mógł występować w Dospelu, to klub ten musiałby wykupić jego kartę zawodniczą.

Stanisław Wróbel okazał się w zakończonym sezonie liderem formacji ofensywnej i jednym z bardziej potrzebnych zawodników na nadchodzące rozgrywki Pucharu UEFA.

- Trenuję z GKS, ale nie znaczy to jeszcze, że zostanę w tym klubie na najbliższy sezon - wytłumaczył Stanisław Wróbel. - Podobno wszystko jest na dobrej drodze do pozytywnego rozwiązania mojej sprawy, czyli zatrzymania mnie w Katowicach. Bardzo mi zależy na grze tutaj, bowiem atmosfera w drużynie mi odpowiada i czuję się tu wyśmienicie. Wierzę, że będzie mi dane zagrać w pucharach.

Jeszcze niedawno Wróbel mówił, że kontrakt z zabrzanami właśnie dobiega końca i w najgorszym razie na miesiąc wróci trenować do Górnika, po to, by po wypełnieniu umowy wrócić do Katowic. Teraz okazuje się, że sprawa nie jest taka prosta. - Kwestia mojego kontraktu z Górnikiem jest bardzo skomplikowana i nie chcę tłumaczyć w czym jest problem, bo przyznam szczerze, że sam nie wiem o co chodzi. W chwili obecnej wciąż jestem jednak związany kontraktem z Górnikiem - powiedział Stanisław Wróbel.

Dowiedz się więcej na temat: zawodnik | Katowice

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje