Victor Moses zakończył karierę reprezentacyjną w wieku 27 lat

Kolejny piłkarz kończy reprezentacyjną karierę. Przygodę z kadrą Nigerii postanowił zakończyć Victor Moses. Skrzydłowy chce skupić się na grze w Chelsea. - Czas na nową generację w nigeryjskiej piłce, ja skupię się na Chelsea i swojej rodzinie - napisał w mediach społecznościowych.

Moses ma dopiero 27 lat, ale w drużynie "Super Orłów" już grać nie zamierza. Piłkarz Chelsea ogłosił zakończenie reprezentacyjnej kariery. W nigeryjskiej kadrze grał ponad pięć lat. I to właśnie na początku przygody z kadrą wygrał Puchar Narodów Afryki (w 2013 r.)

Reklama

Na mundialu w Rosji nie opuścił ani minuty, ale Nigeria nie wyszła z grupy. Po mistrzostwach świata postanowił pożegnać się z kadrą, o czym poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- Momenty, które spędziłem z reprezentacją Nigerii należą do jednych z najważniejszych w moim życiu. Nie da się nic porównać z chwilami, gdy grałem w koszulce "Super Orłów". Poczułem, że powinienem wykonać następny krok, by skupić się na grze w klubie i mieć więcej czasu dla rodziny. Moje miejsce powinni zająć młodsi, czas na następną generację - napisał Moses.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje