Widzew: Giuliano zostaje, Hermes odchodzi

Wczoraj w południe działacze Widzewa Łódź przeprowadzili rozmowę z dwoma Brazylijczykami - Nevesem Hermesem i Marinho Giuliano.

Z pierwszym rozwiązano kontrakt za porozumieniem stron. Piłkarz nie wnosił sprzeciwów, bo miał już ofertę z Korony Kielce i zresztą tego samego dnia wieczorem podpisał umowę z kieleckim zespołem. Giuliano natomiast zostanie w Łodzi. Zanosiło się na odejście tego zawodnika, bo Andrzej Grajewski zapowiedział, że jego nazwisko może znaleźć się na liście zawodników, którzy będą musieli szukać nowych klubów. Poza tym, o transfer Brazylijczyka dopytywał się Franciszek Smuda. Ustalono jednak, że piłkarz zostanie w Widzewie. Doszło także do przedłużenia umowy. Nowa będzie ważna do 2006 roku.

Reklama

Dziś działacze mieli rozmawiać z Paulo Perezem i Oscarem Verą. Pierwszy dostanie propozycję rozwiązania umowy i zapewne podąży w ślady Hermesa do Kielc. Natomiast Vera ma przynajmniej na razie zostać w Łodzi: - Był tu przez pół roku, więc dlaczego mamy go oddać, nie sprawdziwszy wcześniej co potrafi... - twierdzą działacze.

Tomasz Andrzejewski

Dowiedz się więcej na temat: Łódź | działacze | Widzew | Hermes

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje