Wisła Kraków: Bez konkretów

Wprawdzie odbyła się zapowiada wcześniej konferencja prasowa z nową już ekipą organizacyjną wiślackiej spółki, ale tak naprawdę trudno było dowiedzieć się czegokolwiek konkretnego. Zwłaszcza od tajemniczego, jak zwykle, tym razem już wiceprezesa, Zdzisława Kapki.

Wcześniej, gdy Kapka był menedżerem, też niewiele, przynajmniej oficjalnie, można było usłyszeć od byłego świetnego piłkarza, teraz działacza. - Za wcześniej, by mówić o konkretach w przypadku transferów lub odejścia piłkarzy z Wisły - stwierdził prezes Kapka.

Reklama

- Gdy będą konkrety, poinformujemy o tym dziennikarzy - przekonywał prezes Bogdan Basałaj, jak gdyby zapominając o tym, że do tej pory w Wiśle nie było tradycji informowania o czymkolwiek. Oby, tym razem stało się inaczej...

Wiadomo, że piłkarzami Wisły interesuje się sporo klubów ekstraklasy. Najważniejsze nazwiska już podawaliśmy, chociaż na konferencji prasowej owe nazwiska nie padały, przynajmniej z ust szefów zespołu. Nie padło więc także nazwisko piłkarza Widzewa Mirosława Szymkowiaka, chociaż wiadomo, że może to być najpoważniejszy w letniej przerwie transfer Wisły.

Niebawem, w okolicach 23 czerwca, spodziewana jest kolejna konferencja prasowa, już z udziałem szkoleniowca zespołu, Oresta Lenczyka, który przebywa obecnie na piłkarskich mistrzostwach Europy. Być może wówczas dowiemy się więcej o personaliach zespołu.

Od 23 czerwca piłkarze trenować będą na własnych obiektach, przygotowując się już do jesiennej rundy ekstraklasy. 3 lipca wyjeżdżają na zgrupowanie do Straszęcina, gdzie przebywać będą do 9 lipca. Później ponownie czekają ich treningi na własnych obiektach.

Znany jest już terminarz sparingów wiślaków. I tak 28 czerwca podopieczni Oresta Lenczyka zagrają po raz pierwszy w Krakowie przeciwko Ruchowi Radzionków.

Pozostałe sparingi:

8.07 z ŁKS-em Łódź (Dębica lub Straszęcin)

12.07 z GKS Katowice (Kraków)

15.07 z Ruch Chorzów (Kraków)

18.07 z Zagłębiem Sosnowiec (Kraków)

Dowiedz się więcej na temat: Kraków | konferencja | konferencja prasowa | Wisła Kraków | Wisła

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje