PHL. Comarch Cracovia - GKS Tychy 2-3

Hokeiści GKS Tychy wygrali w Krakowie z Comarch Cracovią 3-2 w meczu na szczycie 24. kolejki Polskiej Hokej Ligi. Dzięki wygranej tyszanie umocnili się na prowadzeniu w tabeli.

Pojedynek rozpoczął się po myśli gości, którzy już w 5. minucie objęli prowadzenie. Do siatki "Pasów" trafił Michael Cichy. W końcówce pierwszej tercji tyszanie mieli już dwa gole przewagi za sprawą Krystofera Kolanosa.

W drugiej tercji kibice zobaczyli tylko jedną bramkę, której autorem był Patryk Kogut.

Krakowianie zaczęli odrabiać straty w trzeciej tercji. Najpierw gola strzelił Mateusz Rompkowski, a cztery minuty przed końcem nadzieję w serca fanów Cracovii wlał jeszcze Maciej Kruczek. Tyszanie jednak "dowieźli" korzystny wynik.