• 6 .Watford FC (3 pkt.)
  • 7 .Manchester United (3 pkt.)
  • 8 .Tottenham Londyn (3 pkt.)

Kamil Grosicki zły po meczu z Norwich City

Hull City Kamila Grosickiego w doliczonym czasie gry straciło gola i przez to tylko zremisowało z Norwich City 1-1. Polak na Twitterze nie ukrywał irytacji i złości z tego powodu.

"Walczysz jak tygrys przez cały mecz, grasz jednego zawodnika mniej, ale walczysz! Sędzia dolicza pięć minut, a bramkę tracisz w 96. minucie. Dramat" -  napisał Grosicki po meczu.

Jego Hull City prowadziło od 29. minuty po trafieniu Nouha Dicko. Już na początku drugiej połowy "Tygrysy" musiały jednak radzić sobie w dziesiątkę, bo za drugą żółtą kartkę wyleciał David Meyler.

Chociaż Hull grało w osłabieniu, wcale nie odstawało od rywali. Sędzia doliczył do drugiej połowy pięć minut i gospodarzom w ostatnich sekundach gry remis uratował Nelson Oliveira.

To mocno zdenerwowało "Grosika". Hull tym sezonie ciężko bowiem przychodzi zwyciężanie meczów. "Tygrysy" zajmują dopiero 16. miejsce w tabeli, a w lidze do tej pory wygrały zaledwie trzy spotkania.

Grosicki na mecz z Norwich wyszedł w podstawowym składzie i na boisku rozegrał 72 minuty. Zmienił go Adama Diomande.