• 6 .Crystal Palace Londyn (3 pkt.)
  • 7 .Manchester City (3 pkt.)
  • 8 .Watford FC (3 pkt.)

​Liverpool FC - Queens Park Rangers 2-1

​Liverpool FC po pełnym dramaturgii meczu pokonał Queens Park Rangers 2-1 w 35. kolejce Premier League. Zwycięskiego gola strzelił Steven Gerrard, który chwilę wcześniej zmarnował rzut karny! W innym meczu Swansea City z Łukaszem Fabiańskim w bramce pokonało Stoke City FC 2-0.

Premier League: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

"The Reds" objęli prowadzenie w 19. minucie po pięknym strzale Philippe Coutinho. Goście nie mieli atutów w ofensywie, a Liverpool miał wiele świetnych okazji, lecz nie potrafił zamienić ich na kolejne bramki.

W 73. minucie Joey Barton dośrodkował z rzutu rożnego, a Leroy Fer - mimo że nie miał łatwej pozycji - efektownym strzałem wyrównał!

Faworyci szybko powinni byli odzyskać prowadzenie, bo po faulu na Martinie Szkrtelu w polu karnym, sędzia podyktował "jedenastkę". Robert Green zachował zimną krew, a Steven Gerrard strzelił w sygnalizowany sposób i bramkarz QPR obronił!

Kapitan "The Reds" zrehabilitował się w 87. minucie i strzałem głową zamienił na zwycięskiego gola dośrodkowanie Coutinho z rzutu rożnego.

Goście grali już wtedy w dziesiątkę, bo dwie żółte i w konsekwencji czerwoną w ciągu trzech minut zarobił Chinedum Onuoha.

Liverpool FC - Queens Park Rangers 2-1 (1-0)

Dowiedz się więcej na temat: Liverpool FC | Queens Park Rangers | Premier League