• 1 .Manchester City (100 pkt.)
  • 2 .Manchester United (81 pkt.)
  • 3 .Tottenham Londyn (77 pkt.)
  • 4 .Liverpool FC (75 pkt.)
  • 5 .Chelsea Londyn (70 pkt.)
  • 6 .Arsenal Londyn (63 pkt.)
  • 7 .Burnley FC (54 pkt.)
  • 8 .Everton FC (49 pkt.)

Premier League. Klopp przeprosił za reakcję w stronę kibiców Arsenalu

Juergen Klopp dał się ponieść emocjom po wyrównującym golu Roberta Firmina na 3-3 w spotkaniu Liverpoolu z Arsenalem w piątek. Niemiecki trener rzucił butelką i odwrócił się z reakcją w stronę londyńskich kibiców, których szybko przeprosił. – Cieszyłem się, agresywnie się cieszyłem – tłumaczył po meczu Klopp.

- Przeprosiłem, ale jeśli ludzie zaczęliby mnie przepraszać za to, co do mnie mówili, to trwałoby to trochę dłużej – odgryzł się trener Liverpoolu.

Reklama

Jego zespół rozegrał kolejny zdumiewający mecz. Ale zdumiewający w negatywnym kontekście dla kibiców z Anfield. Po znakomitej pierwszej połowie, druga w wykonaniu ekipy Kloppa wyglądała gorzej, choć rozpoczęła się znakomicie od podwyższenia prowadzenia na 2-0, ale w błyskawicznym tempie pięciu minut goście stracili aż trzy bramki. Remis Liverpoolowi uratował Firmino.

Dziennikarze pytali Kloppa, czy jest smutny po takim występie, na co ten odparł, że jego drużyna „zamiast smutna, powinna być zła”. - Pięć minuto było kluczowe i trudno to wyjaśnić. Otworzyliśmy im drzwi w tym czasie i oni to wykorzystali. To był dziwny mecz. Zwykle jeden mecz na Arsenalu jest OK, ale w ten wieczór jest inaczej – powiedział.

Obrońca Liverpoolu James Milner ocenił, że „The Reds” powinni nauczyć się w końcu grać nudno. Niedawno w spotkaniu Ligi Mistrzów Liverpool prowadził do przerwy z Sevillą 3-0, ale w drugiej połowie dał sobie wbić trzy gole i stracił niemal pewną wygraną.

- Myślę, że jak jesteś w takiej pozycji, to trzeba dokończyć na nudno. Oczywiście, że jesteśmy świetni w ataku, ale są takie momenty, kiedy trzeba się skoncentrować, nie popełniać błędów. Wszystkie gole straciliśmy z naszej winy. Musimy w końcu sobie z tym poradzić, bo wygląda na to, że to nasz główny problem w tym sezonie.

- Potrafimy grać naprawdę znakomicie, ale po prostu trzeba to wyłączyć na dziesięć minut w meczu. Wyczuć, kiedy należy zagrać inaczej, zmienić tempo, zamiast próbować za każdym razem przeprowadzić kontratak. Na tym poziomie przeciwko mocnym zespołom spotka cię za to kara – mówił Milner w rozmowie ze Sky Sports.

kip

Dowiedz się więcej na temat: Juergen Klopp

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje