• 6 .Arsenal Londyn (57 pkt.)
  • 7 .Burnley FC (53 pkt.)
  • 8 .Everton FC (45 pkt.)

Premier League: remis Chelsea, czyste konto Boruca

Chelsea Londyn zremisowała na wyjeździe z West Bromwich Albion 1-1. Podopieczni Jose Mourinha pozostają liderami Premier League. W meczu 26. kolejki z Hull City czyste kontro zachował Artur Boruc, a jego Southampton wygrał na boisku rywala 1-0.

Chelsea zdobyła bramkę w drugiej minucie doliczonego czasu gry pierwszej połowy. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Williana David Luiz sprytnym zagraniem przedłużył to podanie, a zamykający akcję Branislav Ivanović nie dał szans Benowi Fosterowi.

Gdy wydawało się, że "The Blues" będą cieszyć się z trzech punktów, strzałem głową wyrównał Victor Anichebe.

Po raz kolejny w tym sezonie nie dał się pokonać bramkarz Southamptonu Artur Boruc, a jego zespół po golu Jose Fonte wygrał na wyjeździe z Hull City.

West Ham United pokonał 2-0 Norwich City po trafieniach Jamesa Collinsa i Mohameda Diame.

Cardiff City zremisowało bezbramkowo z Aston Villą.

W środę dokończenie kolejki, w tym hit Arsenal Londyn - Manchester United.

Premier League: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz