• 6 .Girona FC (1 pkt.)
  • 7 .Real Valladolid (1 pkt.)
  • 8 .Athletic Bilbao (0 pkt.)

Real Madryt lepszy od Los Angeles Galaxy

Piłkarze Realu Madryt pokonali Los Angeles Galaxy 3-1 w towarzyskim meczu rozegranym w amerykańskiej miejscowości Glendale (Arizona). Dwie bramki dla "Królewskich" zdobył w drugiej połowie spotkania Karim Benzema.

Pierwszego gola strzelił Angel Di Maria. Wynik mógłby być znacznie wyższy, gdyby większą skutecznością wykazał się Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w szóstej minucie trafił w słupek, ale i później miał jeszcze wiele okazji, by podwyższyć rezultat.

W barwach Galaxy bramkę zdobył w 63. minucie Jose Villareal. Na trybunach zasiadło prawie 39 tys. widzów, którzy reagowali entuzjastycznie, kiedy przy piłce znajdował się Ronaldo.

Los Angeles Galaxy - Real Madryt 1-3 (0-1)

Bramki: 0-1 Angel Di Maria (15.), 0-2 Karim Benzema (51.), 1-2 Jose Villarreal (63.), 1-3 Karim Benzema (74.).

Skład Realu: Diego Lopez (78. Jesus Fernandez) - Dani Carvajal (78. Jorge Casado), Pepe (46. Nacho), David Mateos, Denis Czeryszew - Casemiro, Luka Modrić (72. Sami Khedira), Angel Di Maria, Isco (72. Mesut Oezil), Kaka (62. Alvaro Morata), Cristiano Ronaldo (46. Karim Benzema).