Dziennik Barcy i Realu

Neymar blisko przedłużenia kontraktu z Barceloną

​Neymar przedłuży kontrakt z Barceloną po zakończeniu obecnego sezonu - poinformował dzisiaj kataloński "Sport". Brazylijczyk był w ostatnich miesiącach łączony z transferem do któregoś z wielkich europejskich klubów.

Primera Division. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Reklama

Szykuje się przełom w sprawie przyszłości Neymara w Barcelonie. Brazylijczyk, który w ostatnich miesiącach był łączony z przenosinami m.in. do Manchesteru United lub PSG, po zakończeniu bieżącego sezonu może przedłużyć kontrakt z obecnym klubem.

O sprawie poinformowało dzisiejsze wydanie katalońskiego "Sportu". Dziennikarze ujawniają, że negocjacje Neymara z Barceloną trwają już od kilku miesięcy, ale w ostatnich dniach obie strony znacząco zbliżyły się do porozumienia.

Obecna umowa Brazylijczyka z klubem z Katalonii wygasa w czerwcu 2018 roku, ale piłkarz i jego przedstawiciele nie ukrywali, że liczą na to, iż następna umowa zostanie zawarta na jeszcze bardziej korzystnych warunkach.

Neymar zmaga się ostatnio z poważnymi problemami natury finansowej. Zawodnik musiał nawet zeznawać w hiszpańskim sądzie, a tamtejszy fiskus oskarża go o poważne zaniedbania.

Jak ustalił "Sport", nowy kontrakt Brazylijczyka będzie zawierał m.in. zapis dotyczący tego, że piłkarz dostanie wsparcie prawne ze strony adwokatów klubu.

Dowiedz się więcej na temat: Neymar | FC Barcelona | Manchester United | Paris Saint-Germain