Rosja - Walia 0-3. Zobacz gole

Walia rozbiła Rosję 3-0 w ostatnim meczu grupy B piłkarskich mistrzostw Europy we Francji i wyeliminowała "Sborną" z turnieju. Zobacz gole!

Zobacz wyniki, strzelców, składy i końcową tabelę grupy B

Już w 11. minucie kapitalne prostopadłe podanie Joe'ego Allena zamienił na gola Aaron Ramsey, który wykorzystał sytuację sam na sam z Igorem Akinfiejewem.

Dziewięć minut później piłka trafiła pod nogi niepilnowanego Neila Taylora i choć Akinfiejew obronił, to przy dobitce był już bezradny.

W 67. minucie Ramsey zagrał prostopadłą piłkę, a Bale wykorzystał sytuację sam na sam.

As Walijczyków zdobył już trzecią bramkę na Euro 2016 i prowadzi w klasyfikacji najlepszych strzelców.