Reklama

MŚ Rosja 2018

Mundial 2018. Rashford znów ominął trening Anglików

Marcus Rashford ponownie nie wziął udziału w treningu reprezentacji Anglii, który przygotowuje się do pierwszego meczu turnieju z Tunezją. Napastnik w mediach społecznościowych przekonuje jednak, że uraz nie jest poważny.

Zawodnik Manchesteru United kontuzji nabawił się podczas ostatnich zajęć Anglików przed przylotem do Rosji. Trener Gareth Southgate określił uraz jako „uderzenie w kolano”, jego siła musiała być jednak spora, ponieważ Rashford już drugi dzień nie trenował wspólnie z zespołem.

Reklama

Napastnik jest jedynym graczem angielskiej reprezentacji, który z powodu problemów zdrowotnych przygląda się z boku zajęciom reprezentacji „Synów Albionu”. Piłkarz w mediach społecznościowych podziękował za wiadomości, jakie do niego napływają, jednocześnie dodając, że kibice nie mają czym się martwić.

20-latek był wyróżniającym się graczem Anglików podczas sparingu z Kostaryką (2:0). Nie tylko strzelił gola, ale miał też udział w wielu ofensywnych akcjach. Na murawie spędził całe spotkanie.

Wiele wskazuje na to, że Rashford wspólnie z Harrym Kanem stworzy duet napastników Anglii podczas pierwszego meczu mundialu z Tunezją. Spotkanie odbędzie się 18 czerwca w Wołgogradzie.

Anglia jest potencjalnym rywalem Polski w fazie pucharowej mistrzostw świata.

Dowiedz się więcej na temat: mundial 2018 | Marcus Rashford | reprezentacja Anglii