Reklama

MŚ Rosja 2018

Legia Warszawa. Michał Pazdan z nowym kontraktem?

Legia Warszawa chce po mistrzostwach świata zaoferować nowy kontrakt Michałowi Pazdanowi – poinformował serwis Legia.net. Mistrzowie Polski mają świadomość, że za ewentualną sprzedaż już niemal 31-letniego piłkarza nie zarobią kroci, a forma środkowego obrońcy, co pokazał mecz z Senegalem, wciąż jest znakomita.

Ewentualna oferta kontraktowa nie oznacza, że Pazdan nie zmieni barw klubowych w letnim oknie transferowym. Legia chętnie rozpatrzy wszelkie propozycje transferowe, nawet te z kwotami niższymi niż zapisana w kontrakcie suma odstępnego.

Reklama

Według serwisu Transfermarkt, obecna umowa Pazdana z Legią wygasa w czerwcu 2019 roku. Serwis wycenia obecnie obrońcę na dwa miliony euro. Wychowanek Hutnika Kraków przeszedł na Łazienkowską latem 2015 roku z Jagiellonii Białystok za 700 tys. euro.

Jeszcze półtora roku temu Besiktas Stambuł oferował za Pazdana 3,5 mln euro, ale teraz wydaje się, że Legia byłaby skłonna po połowę niższą ofertę. Przy Łazienkowskiej nie ma jednak ciśnienia na pozbywanie się gracza tej klasy. Najlepiej świadczy o tym fakt, że klub planuje po mistrzostwach złożyć mu propozycję przedłużenia umowy.

Dowiedz się więcej na temat: Michał Pazdan | Legia Warszawa