Reklama

MŚ Rosja 2018

Mundial 2018. Polacy odlecieli na mecz z Kolumbią

Piłkarze reprezentacji Polski przed godziną 11 polskiego czasu odlecieli z Soczi do Kazania, gdzie w niedzielę zmierzą się z Kolumbią w swoim drugim meczu mistrzostw świata w Rosji. Przylot "Biało-Czerwonych" do Kazania planowany jest na godz. 13.

W Soczi od wczesnego rana padał ulewny deszcz. Dopiero przed godz. 10 polskiego czasu, kiedy piłkarze zaczęli wychodzić z hotelu, opady ustały.

Reklama

Pierwszy do autokaru, który zaparkowany był przy bocznym wejściu do hotelu, wszedł prezes PZPN-u Zbigniew Boniek, a za nim szef departamentu mediów Janusz Basałaj. Za nimi po kolei wchodzili piłkarze. Nie patrzyli w kierunku dziennikarzy i fotoreporterów, którzy stali po drugiej stronie bramy wjazdowej.

"Biało-Czerwoni" przejechali na lotnisko Adler w konwoju z policyjnymi radiowozami i cywilnymi samochodami z funkcjonariuszami Federalnej Służby Bezpieczeństwa.

Konferencja prasowa reprezentacji Polski na stadionie Kazań Arena zaplanowana jest na godz. 18. Pół godziny później rozpocznie się oficjalny trening. Konferencja reprezentacji Kolumbii zaplanowana jest na godz. 16.

Polacy we wtorek przegrali w Moskwie z Senegalem 1-2. Takim samym wynikiem zakończyło się spotkanie Kolumbii z Japonią. Tym samym "Biało-Czerwoni" i Kolumbijczycy pozostają bez punktu w grupie H.

Początek meczu Polska - Kolumbia w Kazaniu o godz. 20 polskiego czasu.

Zapraszamy na tekstową relację na żywo z tego meczu

Tutaj znajdziesz relację na żywo na urządzenia mobilne

Z Soczi Marcin Cholewiński

Dowiedz się więcej na temat: reprezentacja Polski