MŚ Rosja 2018

VfB Stuttgart - Werder Brema 2-0. Kamiński dostał kilka minut

VfB Stuttgart pokonał na swoim terenie Werder Brema 2-0 w 31. kolejce Bundesligi. Środkowy obrońca gospodarzy Marcin Kamiński wszedł na murawę w 82. minucie. Stuttgart wygrał po trafieniach Christian Gentnera z pierwszej połowy i Berkaya Ozcana w doliczonym czasie.

Gentner zdobył bramkę po strzale głową, wykorzystawszy dokładne dośrodkowanie z lewej strony od Emiliana Insuy.

Ozcan, który na boisko wszedł na początku drugiej połowy, pokonał bramkarza po doskonale rozegranym kontrataku przez Anastasiosa Donisa, który idealnie wyłożył koledze piłkę na jedenasty metr.

Marcin Kamiński pojawił się na murawie w końcówce i zmienił napastnika Maria Gomeza. Były środkowy obrońca Lecha Poznań ostatni występ zanotował 31 marca w zremisowanym u siebie spotkaniu z walczącym o utrzymanie Hamburger SV.

Dla Kamińskiego był to 20. występ w tym sezonie. 26-latek dwunastokrotnie wychodził od pierwszej minuty. VfB Stuttgart ma 42 punkty i zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli Bundesligi. Hannover jest 13. i ma sześć punktów przewagi nad strefą spadkową.