MŚ Rosja 2018

Szczegółowy terminarz MŚ w Rosji

Od 14 czerwca do 15 lipca 2018 roku w Rosji rozgrywane są XXI piłkarskie mistrzostwa świata. Reprezentacja Polski odpadła po fazie grupowej. Zobacz szczegółowy terminarz mundialu w Rosji!

Faza grupowa

14 czerwca

Reklama

Grupa A: Rosja - Arabia Saudyjska, godz. 17, Moskwa

15 czerwca

Grupa A: Egipt - Urugwaj, godz. 14, Jekaterynburg

Grupa B: Maroko - Iran, godz. 17, Sankt Petersburg

Grupa B: Portugalia - Hiszpania, godz. 20, Soczi

16 czerwca

Grupa C: Francja - Australia, godz. 12, Kazań

Grupa D: Argentyna - Islandia, godz. 15, Moskwa

Grupa C: Peru - Dania, godz. 18, Sarańsk

Grupa D: Chorwacja - Nigeria, godz. 21, Kaliningrad

17 czerwca

Grupa E: Kostaryka - Serbia, godz. 14, Samara

Grupa F: Niemcy - Meksyk, godz. 17, Moskwa

Grupa E: Brazylia - Szwajcaria, godz. 20, Rostów nad Donem

18 czerwca

Grupa F: Szwecja - Korea Płd., godz. 14, Niżny Nowogród

Grupa G: Belgia - Panama, godz. 17, Soczi

Grupa G: Tunezja - Anglia, godz. 20, Wołgograd

19 czerwca

Grupa H: Kolumbia - Japonia, godz, 14, Sarańsk

Grupa H: Polska - Senegal, godz. 17, Moskwa

Grupa A: Rosja - Egipt, godz. 20, Sankt Petersburg

20 czerwca

Grupa B: Portugalia - Maroko, godz. 14, Moskwa

Grupa A: Urugwaj - Arabia Saudyjska, godz. 17, Rostów nad Donem

Grupa B: Iran - Hiszpania, godz. 20, Kazań

21 czerwca

Grupa C: Dania - Australia, godz. 14, Samara

Grupa C: Francja - Peru, godz. 17, Jekaterynburg

Grupa D: Argentyna - Chorwacja, godz. 20, Niżny Nowogród

22 czerwca

Grupa E: Brazylia - Kostaryka, godz. 14, Sankt Petersburg

Grupa D: Nigeria - Islandia, godz. 17, Wołgograd

Grupa E: Serbia - Szwajcaria, godz. 20, Kaliningrad

sobota, 23 czerwca

Grupa F: Korea Płd. - Meksyk, godz. 17, Rostów nad Donem

Grupa F: Niemcy - Szwecja, godz. 20, Soczi

Grupa G: Belgia - Tunezja, godz. 14, Moskwa

niedziela, 24 czerwca

Grupa G: Anglia - Panama, godz. 14, Niżny Nowogród

Grupa H: Japonia - Senegal, godz. 17, Jekaterynburg

Grupa H: Polska - Kolumbia, godz. 20, Kazań

25 czerwca

Grupa A: Urugwaj - Rosja, godz. 16, Samara

Grupa A: Arabia Saudyjska - Egipt, godz. 16, Wołgograd

Grupa B: Hiszpania - Maroko, godz. 20, Kaliningrad

Grupa B: Iran - Portugalia, godz. 20, Sarańsk

26 czerwca:

Grupa C: Dania - Francja, godz. 16, Moskwa

Grupa C: Australia - Peru, godz. 16, Soczi

Grupa D: Islandia - Chorwacja, godz. 20, Rostów nad Donem

Grupa D: Nigeria - Argentyna, godz. 20, Sankt Petersburg

27 czerwca:

Grupa F: Meksyk - Szwecja, godz. 16, Jekaterinburg

Grupa F: Korea Płd. - Niemcy, godz. 16, Kazań

Grupa E: Serbia - Brazylia, godz. 20, Moskwa

Grupa E: Szwajcaria - Kostaryka, godz. 20, Niżny Nowogród

28 czerwca

Grupa H: Senegal - Kolumbia, godz. 16, Samara

Grupa H: Japonia - Polska, godz. 16, Wołgograd

Grupa G: Anglia - Belgia, godz. 20, Kaliningrad

Grupa G: Panama - Tunezja, godz. 20, Sarańsk

1/8 finału

30 czerwca

Francja - Argentyna  (Kazań, godz. 16)

Urugwaj - Portugalia  (Soczi, godz. 20)

1 lipca

Hiszpania - Rosja  (Moskwa, godz. 16)

Chorwacja - Dania  (Niżny Nowogród, godz. 20)

2 lipca

Brazylia - Meksyk  (Samara, godz. 16)

Belgia - Japonia  (Rostów nad Donem, godz. 20)

3 lipca

Szwecja - Szwajcaria (Sankt Petersburg, godz. 16)

Kolumbia - Anglia  (Moskwa, godz. 20)

Ćwierćfinały

6 lipca

I. Urugwaj - Francja  (Niżny Nowogród, godz. 16)

II. Brazylia - Belgia   (Kazań, godz. 20)

7 lipca

III. Szwecja - Anglia   (Samara, godz. 16)

IV. Rosja - Chorwacja  (Soczi, godz. 20)

Półfinały

10 lipca

Francja - Belgia  (Sankt Petersburg, godz. 20)

11 lipca

Anglia - Chorwacja   (Moskwa, godz. 20)

Mecz o trzecie miejsce

14 lipca, godzina 16, Stadion Kriestowskij, Sankt Petersburg

Belgia - Anglia

Finał

15 lipca, godzina 17, Stadion Łużniki, Moskwa

Francja - Chorwacja

Godziny meczów według czasu polskiego.