R8 Basket AZS Politechnika Kraków - AZS Weegree Politechnika Opolska 87:66

R8 Basket AZS Politechnika Kraków wraca na zwycięską ścieżkę. Podopieczni Rafała Knapa pokonali AZS Weegree Politechnika Opolska 87:66.

Kliknij TUTAJ i dołącz do fanów R8 Basket AZS Politechnika Kraków na Facebooku!

Reklama

Krakowianie dominowali na parkiecie od pierwszych sekund. Po pierwszej kwarcie prowadzili 30:18. Druga partia była bardziej wyrównana, ale R8 Basket zdołało powiększyć przewagę do 15 punktów (49:34). Wszystko dzięki fenomenalnej postawie Wojciecha Pisarczyka, który na półmetku spotkania miał na koncie 17 zdobytych "oczek".

Po przerwie obraz gry nie zmienił się. Gospodarze podwyższyli prowadzenie i na dziesięć minut przed końcem meczu mieli już 19 punktów przewagi. Ostatnia partia również należała do gospodarzy, którzy ustalili wynik meczu na 87:66.

Dzięki wygranej, drużyna Rafała Knapa utrzymała prowadzenie w tabeli. Dla R8 Basket było to już ósme zwycięstwo w tym sezonie. Rywale doznali czwartej porażki.

Kolejne spotkanie z udziałem lidera tabeli odbędzie się już w niedzielę - 13 listopada. Krakowanie zagrają w Dąbrowie Górniczej z drugim zespołem tamtejszego MKS-u.  

R8 Basket AZS Politechnika Kraków - AZS Weegree Politechnika Opolska 87:66